Hrou proti AIDS

Vytisknout

SŠZS Chrudim ve spolupráci s Krajskou hygienickou stanicí PK pořádá pro žáky ZŠ preventivní program s názvem "Hrou proti AIDS". Letošní ročník proběhne v termínu od 3. - 7. 12. 2018.

Akreditovaný kurz pro pracovníky v sociálních službách

Vytisknout

Nabízíme volná místa v úspěšném  vzdělávacím kurzu Péče o lidi s demencí. Kurz je akreditován  MPSV a je určen pro pracovníky v přímé péči, rodinné pečující i širokou veřejnost. Účastníci budou seznámeni s problematikou demencí se zaměřením na Alzheimerovu demenci, diagnostikou onemocnění, léčbou, prevencí a především specifiky jednotlivých stádií tohoto onemocnění. Naučí se teoretické i praktické znalosti a dovednosti, které pomohou pečujícím zvládnout péči o tyto nemocné. Součástí kurzu je i prevence syndromu vyhoření.
Kurz je nabízen jako celek v rozsahu 24 vyučovacích hodin a bude rozložen do tří dnů. Termíny pro jednotlivé kurzy jsou 8. 6., 15. 6. a 22. 6. 2018, vždy od 8.00 do 14. 30 v budově SŠZS Chrudim, Poděbradova 336.  Cena celého kurzu je 2000 Kč.
Zájemci se přihlašují elektronicky na sekretariátu školy Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. do naplnění kapacity 20 účastníků.
U hromadného přihlašování, pro snadné vystavení certifikátu, prosím, uveďte: jméno, příjmení a datum narození každého zájemce.

 

První pomoc a stavba lidského těla

Vytisknout

žáky 9. ročníků na prezentační hodinu

Zábavnou formou získají žáci ucelené znalosti z těchto oborů.

Termín přednášky lze domluvit na tel. 461 353 277

Program trvá přibližně 2 vyučovací hodiny.

Pro zájemce pořádáme také kroužky první pomoci.

Joomla Business Templates by template joomla